Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів

Календар подій

10
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 № 536 “Про затвердження Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском”
29.05.2020 | 16:22 | Департамент технічного регулювання та метрології

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Постанова Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 р. № 536 “Про затвердження Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском” (далі - Постанова).

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями розроблення Постанови є усунення технічних бар’єрів у торгівлі із ЄС рухомим обладнанням, що працює під тиском.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 30 березня 2020 р. по 30 травня 2020 р.

5. Тип відстеження

Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності Постанови здійснювалось відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” шляхом аналізу кількості звернень заінтересованих сторін щодо необхідності внесення змін до Постанови і надання роз’яснень щодо її положень.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Розмір додаткових надходжень до державного та місцевих бюджетів і цільових фондів, пов’язаних з дією Постанови – не передбачено.

Дія регуляторного акта поширюється на суб’єктів господарювання, які виготовляють, вводять в обіг, надають на ринку та експлуатують рухоме обладнання, що працює під тиском; органи виконавчої влади, що здійснюють регулювання, нагляд і контроль за обігом на ринку України такого обладнання.

Протягом року після набрання чинності постановою звернення від суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб щодо надання роз’яснень щодо положень регуляторного акта не надходили.

Рівень поінформованості щодо положень регуляторного акта достатньо високий. Постанова офіційно опублікована в Офіційному віснику України від 20 липня 2018 р. № 55, стор. 105, стаття 1921; в Урядовому кур'єрі від 14 липня 2018 р. № 130; оприлюднена на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатами аналізу отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта протягом року після набрання чинності Постановою, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json