Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Торговельний захист / Захист на зовнішніх ринках / Повідомлення для українських експортерів
Меню

Повідомлення про продовження скасування США додаткових мит на сталеву продукцію походженням з України

Як повідомляється на сайті Президента США скасування додаткових мит на сталеву продукцію походженням з України продовжено ще на 1 рік до 01 червня 2024 року

Детальніше: 27 травня 2022 року додаткові мита на українську сталеву продукцію були скасовані терміном на 1 рік, а скасування мало закінчитися 01 червня 2023 року. Безмитний режим поширювався на імпорт сталевих виробів із країн-членів Європейського Союзу, але не застосовувався до виробів, де сталь, яка використовувалась у виробництві сталевих виробів, виплавлялась та розливалась в Україні.

Водночас, Урядом України регулярно проводилася робота щодо продовження скасування США зазначених мит, а також подальшої лібералізації торгівлі.

Таким чином, продовжено скасування додаткових мит на сталеву продукцію походженням з України ще на 1 рік до 01 червня 2024 року, а також уведено безмитний режим на будь-який імпорт сталевих виробів із країн-членів Європейського Союзу із сталі, яка використовується у виробництві сталевих виробів, що виплавляється та розливається в Україні. Таке рішення дозволить тимчасово лібералізувати торгівлю щодо низки виробів української металургії для підтримки економіки України.

Додатково: раніше, 17 лютого 2023 року, Єврокомісія повідомила про скасування антидемпінгових мит на імпорт гарячекатаного листового прокату з України; 30 травня 2023 року Великобританія продовжила призупинення заходів щодо імпорту гарячекатаного плоского та рулонного прокату з України ще на 12 місяців.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json