Головна / Діяльність / Інноваційна діяльність / Програми підтримки інноваційної діяльності
Меню

Програми підтримки інноваційної діяльності

Програма державної підтримки “Доступні кредити 5-7-9%”

Кредитування в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%” надається з метою:

1) розвитку підприємництва, зокрема сприяння розвитку суб’єктів підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України;

2) запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також для запобігання та подолання їх наслідків;

3) рефінансування існуючої заборгованості в банках України за кредитами суб’єктів підприємництва.

Надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва здійснюється Фондом розвитку підприємництва через уповноважені банки.

Посилання

 

Програма “Україна: Сталі інновації у ланцюжку створення вартості в біоенергетиці” фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку сумісно з Глобальним Екологічним Фондом (GEF). Програма сприятиме інвестиціям в інноваційні біоенергетичні технології та практики, пов'язані з використанням сільськогосподарських залишків та відходів, шляхом сприяння та розвитку сталих біоенергетичних ланцюжків доданої вартості.

Програма “Україна: Сталі інновації у ланцюжку створення вартості в біоенергетиці” складається з чотирьох компонентів. Наразі ЄБРР розпочинає реалізацію першого компоненту Програми “Підтримка законодавчої та регуляторної бази для біоенергетичних ланцюжків в Україні”.

Посилання

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json