Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 і від 2 серпня 2022 р. № 861»

З метою отримання зауважень та пропозицій Міністерство економіки України оприлюднило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 і від 2 серпня 2022 р. № 861» (далі – проєкт постанови).

Проект постанови розміщено на офіційному вебсайті Мінекономіки у рубриці «Обговорення проектів документів».

Основною метою прийняття проєкту постанови є сприяння розвитку сучасних високотехнологічних виробництв відповідно до вимог міжнародних стандартів та захисту вітчизняних виробників від недобросовісної конкуренції під час публічних закупівель.

Проєкт постанови розроблено відповідно до пункту61 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі».

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови просимо надсилати у електронному вигляді на пошту [email protected] протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json