Головна / Діяльність / Інноваційна діяльність / Інституції, що забезпечують підтримку інноваційної діяльності
Меню

Інституції, що забезпечують підтримку інноваційної діяльності

Фонд розвитку інновацій (Ukrainian Startup Fund) надає фінансування у формі грантів. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних експертів.

На стадії pre-seed стартап може отримати грант на суму 25 тис дол, на стадії seed – 50 тис дол. Один стартап може сумарно отримати 75 тис дол.

16.03.2021 проведено 22-ий Pitch Day.

Також розпочато акселераційну програму з метою допомогти українським стартапам стати успішними глобальними компаніями. Це навчання, менторство, обмін досвідом і якісний нетворкінг з найсильнішими гравцями міжнародної стартап-екосистеми.

Детальніше за посиланням.

 

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа основними завданнями якої, зокрема є:

організація конкурсного відбору інноваційних та інвестиційних проєктів і програм для їх фінансової підтримки;

фінансування науково-технічних і маркетингових досліджень, конструкторсько-технологічних, інших проєктних робіт, науково-технічного пошуку, інноваційних та інвестиційних проєктів і програм, спрямованих на впровадження у виробництво прогресивних науково-технічних розробок і технологій;

освоєння випуску нових видів продукції шляхом створення нових виробництв, передачі обладнання, устаткування в оренду або придбання частки корпоративних прав у статутному фонді господарських організацій, які працюють за новітніми технологіями; надання суб’єктам господарювання кредитів, їх інвестування, провадження спільної діяльності;

фінансування інноваційних та інвестиційних проєктів і програм, підтриманих Кабінетом Міністрів України, за рахунок коштів державного бюджету відповідно до пріоритетів інноваційного та інвестиційного розвитку національної економіки.

Для прийому інноваційних та інвестиційних проєктів створено пеціалізований портал.

Посилання

 

Національний фонд досліджень України основним завданням якого є грантова підтримка:

1) фундаментальних наукових досліджень у галузі природничих, технічних, суспільних та гуманітарних наук;

2) прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки.

Посилання

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json