Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту закону України “Про безпеку та здоров’я працівників на роботі”

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство економіки України оприлюднює проект Закону України “Про безпеку та здоров’я працівників на роботі”.

Проект Закону розроблено на виконання пункту 2 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 989-р.

Метою прийняття проекту Закону “Про безпеку та здоров’я працівників на роботі” є формування нової національної системи запобігання професійним ризикам шляхом впровадження на законодавчому рівні ризикоорієнтованого підходу у сфері організації безпеки та здоров’я працівників та імплементації положень Директиви Ради 89/391/ЄЕС про впровадження заходів для заохочення вдосконалень у сфері безпеки та охорони здоров’я працівників під час роботи.

Електронну версію проекту Закону та пояснювальної записки, розміщено на офіційному вебсайті Мінекономіки у розділі “Документи” в рубриці Обговорення проектів документів.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство економіки України 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24

E-mail: shkura@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json