Міністерство економіки України

Меню

Перегляд Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ

Розпорядженням Президента України від 18.07.2023 №138/2023 утворено делегацію України для участі у переговорах між Україною та державами ЄАВТ щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ та затверджено директиви.

Главою делегації для участі у переговорах визначено Першого віце-прем’єр-міністра України ‒ Міністра економіки України Ю. Свириденко, заступником глави делегації - заступника Міністра економіки України – Торгового представник України Т. Качку. 

Під час проведення переговорів планується забезпечити перегляд існуючих положень Угоди, опрацювати сфери,  наразі нею неохоплені, та адаптувати її до нових політичних та економічних глобальних викликів, відображаючи відповідні міжнародні події та договірну практику Сторін з моменту підписання Угоди для сприяння розвитку двосторонніх відносин.

Зокрема, досягнення найвищих стандартів у сферах технічного регулювання, застосування санітарних і фітосанітарних заходів, митних процедур, захисту прав інтелектуальної власності, правил визначення походження товарів, державних закупівель, малих та середніх підприємств, сталого розвитку, електронної комерції.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json