• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
Меню

Звіт про повторне відстеження наказу Мінекономрозвитку від 06.05.2015 № 452 “Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні”

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.05.2015 № 452 “Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.05.2015 за № 543/26988 (далі – наказ).

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

3. Цілі прийняття акта

Основною ціллю прийняття цього наказу є забезпечення приведення власних нормативно-правових актів у відповідність з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 “Про затвердження Технічного регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив” (далі – Технічний регламент) та Прикінцевими положеннями Закону України “Про підтвердження відповідності” в частині виключення положень щодо обов’язкової сертифікації продукції, на яку поширюється дія Технічного регламенту.

З цією метою наказом внесено зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Держспоживстандарту від 01.02.2005 № 28, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04.05.2005 за № 466/10746 (із змінами), в частині виключення з розділу 13 “Нафтопродукти” відповідних позицій палив, на які поширюється дія Технічного регламенту а саме: бензини автомобільні, дизельні (для швидкохідних дизелів); суднові (для середньо-обертових, малообертових дизелів); побутові пічні.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 17.06.2016 по 03.08.2016.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу інформації щодо кількості звернень заінтересованих осіб щодо необхідності приведення наказу у відповідність з принципами державної регуляторної політики.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники результативності

Базове відстеження

2015 рік

Повторне відстеження

2016

Кількість звернень заінтересованих осіб щодо необхідності приведення наказу у відповідність з принципами державної регуляторної політики.

0

0

Звернення від заінтересованих осіб щодо необхідності приведення наказу у відповідність з принципами державної регуляторної політики не надходили.

Отже, ураховуючи значення показника результативності наказу, цей регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей та не потребує змін чи доповнень.

https://freegeoip.net/json