Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)”
09.10.2019 | 17:05 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)» на виконання пункту 14.19 статті 14 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Метою прийняття постанови є поліпшення структури грошового обігу в Україні за рахунок здійснення безготівкових платежів з використанням платіжних карток і скорочення частки готівкових розрахунків; а також створення додаткових зручностей для населення при розрахунках за куплені товари (отримані послуги).

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Мінекономіки у рубриці «Документи» підрубрика «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: zavoriska@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2