Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Оприлюднено проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або національної галузевої академії наук"
28.03.2014 | 15:08 | Департамент відносин власності.

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє, що на сайті Мінекономрозвитку (розділ "Обговорення проектів документів") та урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада" (розділ "Консультації з громадськістю") одночасно з оприлюдненням цього повідомлення буде оприлюднений проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України  щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або національної галузевої академії наук".

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній службі  України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: [email protected]).

Зауваження та пропозиції до проекту Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України  щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або національної галузевої академії наук" від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться департаментом відносин власності Мінекономрозвитку протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, тел. 253-93-94, адреса електронної пошти: [email protected].

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2