Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України (щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності)”
12.08.2014 | 16:53 | Департамент зовнішньоекономічної діяльності.

Мінекономрозвитку з метою скасування окремих видів ліцензування та адміністрування зовнішньоекономічної діяльності розробило проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України (щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності)”.

Розроблений проект Закону України  “Про внесення змін до деяких законів України (щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності)” оприлюднено на офіційному ВЕБ-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі „Обговорення проектів документів”    та на урядовому сайті “Громадянське суспільство і влада” ( в розділі “Консультації з громадськістю”.

Зауваження та пропозиції до проекту акта просимо надсилати на адреси:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент зовнішньоекономічної діяльності, відділ державного регулювання зовнішньоекономічних операцій, адреса електронної пошти: [email protected] ;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, адреса електронної пошти: [email protected] .

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2