Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Торговельний захист / Захист на зовнішніх ринках / Повідомлення для українських експортерів
Повідомлення про скасування Республікою Корея антидемпінгових заходів щодо імпорту феросилікомарганцю походженням з України
28.08.2023 | 10:02 | Департамент зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту.

За інформацією Посольства України в Республіці Корея 21 липня 2023 року Міністерство економіки та фінансів Республіки Корея офіційно оголосило про скасування антидемпінгових заходів щодо імпорту феросилікомарганцю походженням з України.

Детальніше: У 2016 році Комісією з торгівлі Республіки Корея було порушено антидемпінгове розслідування щодо імпорту феросилікомарганцю (код згідно з УКТ ЗЕД 7202 30 00 00) походженням з України. За результатами зазначеного розслідування з вересня 2017 року строком на 5 років застосовані антидемпінгові заходи щодо українського феросилікомарганцю шляхом запровадження справляння антидемпінгового мита за ставкою 19,06 %.

За результатами перегляду антидемпінгових заходів у зв’язку із закінченням строку їх застосування, розпочатому у 2022 році, Комісія з торгівлі Республіки Корея дійшла висновку про вкрай низьку ймовірність поновлення постачання українського товару за демпінговими цінами, що заподіює шкоду, та винесла рішення про скасування зазначених заходів торговельного захисту щодо імпорту феросилікомарганцю походженням з України.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2