Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Прокуратура Кіровоградської області

Тема: Інше
Тема розширена: Звіт про виконання договору
Суть питання: На майданчику «Держзакупівлі онлайн» не додається сума договору і сума додаткової угоди на 20%.
У подальшому при розміщенні звіту про виконання договору: Звіт в форматі ПДФ додається, а коли вводиш суму оплати за договором система видає помилку, а саме: "введіть правильну суму договору", яку усунути не можливо внаслідок некоректної роботи електронних майданчиків. Так електрона система не додає суму додаткової угоди на 20% (укладеної відповідно до ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі") до загальної суми договору, а отже кінцева сума договору не виключає в себе суму додаткової угоди укладеної відповідно до ч.5 ст.36 Закону, а враховуючи, що сума проплат перевищує суму договору (бо включає в себе оплату на 20%) алгоритм програми електронного майданчика вибиває помилку, оскільки сума прогплат перевищує суму договору. Згідно ч.1 ст.10 Закону України "Про публічні закупівлі", звіт про виконання договору - публікується протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Виконати вказану вимогу Закону не можемо через некоректну роботу електронної системи закупівель. Як нам відомо із вказаною проблемою зіткнулось безліч замовників. Просимо Вас повідомити шляхи вирішення даної рпоблеми та алгоритм дій замовнкиа в такій ситуації.
Відповідь на запит 541/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі — Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Форма звіту про виконання договору про закупівлю затверджена наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ) відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону. Згідно з пунктом 2 Наказу формами документів затверджуються обов'язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель.

При цьому повідомляємо, що питання технічної реалізації вимог законодавства в електронній системі закупівель та обов’язків адміністратора системи розглянуто в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3810-03

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json