• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Дитюк Святослав Володимирович

Тема: Тендерна документація
Суть питання: Доброго дня,

07.11.2018 року набрав чинності Закон України "Про електронний цифровий підпис", в якому відсутнє визначення поняття "електронний цифровий підпис"(далі - ЕЦП), в свою чергу, Закон України "Про електронний цифровий підпис" втратив чинність.
У зв'язку із вищевикладеним, виникають наступні запитання:
1) чи необхідно учасникам переробляти ЕЦП?
2) на кого потрібно оформляти ЕЦП при подачі тендерної пропозиції?
3) чи необхідно учасникам виготовляти електронні печатки? Чи запровадять використання таких печаток при подачі тентерної пропозиції?
4) що саме може змінитися для учасників при подачі тендерної пропозиції в частині використання ЕЦП?
5) Чи вводитиметься використання електронно підпису учасниками при подачі тендерної пропозиції?

З повагою

Святослав Дитюк
Відповідь на запит 1016/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон України “Про електронні довірчі послуги” від 05.10.2017 № 2155-VIII визначає правові та організаційні засади надання електронних довірчих послуг, у тому числі транскордонних, права та обов’язки суб’єктів правових відносин у сфері електронних довірчих послуг, порядок здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг, а також правові та організаційні засади здійснення електронної ідентифікації.

Так, проект Закону про електронні довірчі послуги був розроблений Міністерством юстиції України та  Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Таким чином, з питань щодо оформлення та виготовлення пропонуємо звернутися безпосередньо до розробників Закону № 2155-VIII.

При цьому зазначаємо, що оскільки вимоги в тендерній документації встановлюються замовником самостійно, у конкретних випадках слід звертатись до замовника закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json