Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Департамент культури
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Відповідно до пункту 4 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», встановлено, що проведення процедури закупівлі обов’язково оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг 133 тисячі євро.
Планується проведення переговорної процедури по закупівлі послуг, сума якої буде перевищувати 133 тисячі євро.
Замовник зареєстрований на торгівельному майданчику E-tender.
Нажаль, інтерфейс торгівельного майданчику та платформи PROZZORO не має функції «переговорна процедура з публікацією англійською мовою».
Також, у практикумі PROZZORO «Публічні закупівлі» відсутня інформація з цього приводу.
Враховуючи вищевикладене, замовник з технічних причин, обмежений в додатковому оприлюдненні оголошення англійською мовою.
Просимо надати роз’яснення щодо ситуації, що склалась.
Відповідь на запит 128/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5150 тисячам євро.

Разом з тим, згідно з пунктом 13 частини першої статті 1 Закону оголошення про проведення процедури закупівлі - оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення конкурентного діалогу.

При цьому статтею 35 Закону, яка встановлює умови застосування переговорної процедури закупівлі, оприлюднення оголошення не передбачено.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json