Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 01 – 05 червня 2020 року
09.06.2020 | 09:22 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Пленарне засідання Верховної Ради України

2 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов” щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням” (реєстраційний № 3350, розроблений народними депутатами України Радіною А. О. та ін.), який прийнято за основу зі скороченим строком підготовки до другого читання.

4 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Качка Т. А. супроводжував проект Закону “Про Митний тариф України” (реєстраційний № 3228, розроблений народними депутатами України Сольським М. М. та ін.), який прийнято.

4 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3398, розроблений народними депутатами України Чернявським М. Т. та ін., друге читання), який прийнято.

5 червня 2020 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

3 червня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” (реєстраційний № 3012-2, розроблений народними депутатами України Сольським М. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

3 червня 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Романови Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності”  (реєстраційний № 2255, розроблений народними депутатами України Стефанчук Р. О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти як Закон та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ресторанного господарства” (реєстраційний № 2136, розроблений народними депутатами України Тарута С.О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в цілому як Закон з техніко-юридичним опрацюванням.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json