Головна / Про Міністерство / Команда підтримки реформ (Reform Support Team) / Конкурс на заміщення вакантних посад
Меню

Конкурс на заміщення вакантних посад

Мінекономіки запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад до Команди Підтримки Реформ.

Команда з підтримки реформ - це команда українських професіоналів (не державних службовців), яка надає цільову технічну підтримку Міністерству в розробці та імплементації пріоритетних реформ. Консультанти Команди з підтримки реформ надають допомогу з розробки та реалізації пріоритетних стратегій та програм реформ, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерські стосунки між пріоритетними напрямами роботи Міністерства та відповідними програмами з донорської підтримки.

Зацікавлені професіонали зі сфер діяльності, які задовольняють зазначеним в оголошенні вимогам (будь ласка, зверніться до опису вимог до вакансій), запрошуються подати власні заявки на посаду: 

Головний експерт - Аналітик з економіки, категорія 1

Дедлайн подачі документів 23.03.2023

Експерт Аналітик, категорія 2

Дедлайн подачі документів 23.03.2023

Експерт з Комунікацій, категорія 2

Дедлайн подачі документів 27.03.2023

Кандидати повинні надіслати всі необхідні документи англійською мовою на електронну пошту: [email protected] не пізніше 20 березня 2023 року.

Пакет необхідних документів має містити:

  • шаблон аплікаційної форми (завантажити можна тут: link);
  • щонайменше одну професійну рекомендацію (від керівника/менеджера). Допускаються рекомендації іншими мовами. В такому разі до документа має долучатись переклад англійською;
  • резюме апліканта
  • NDA форма: link.
     

До розгляду будуть прийматись лише заявки, що містять повний перелік вказаних документів.

У випадку виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь на [email protected].

Джерелом фінансування проекту є Мультидонорський рахунок для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Великобританія та США. Будь ласка, зверніть увагу на те, що відбір кандидатів і підписання контрактів буде здійснюватись відповідно до процедур MDA та наявності фінансування.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json