Головна » Документи

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Цілі та завдання Програми
29.04.2014 | 12:41 | Департамент регіональної політики

Указом Президента України від 3 липня 2000 р. №849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" започатковано широкомасштабну Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі - Програма). Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 р. № 1358. Постановою від 04.03.2013 № 143 термін дії Програми продовжено до 2015 року.

 

Дана Програма отримала назву "Українська ініціатива" та є аналогом "Президентської ініціативи", що діє у Російській Федерації з 1997 року. Відповідальним за реалізацію Програми в Україні є Міністерство економіки України. Впроваджує програму Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) при Мінекономіки та 27 його регіональних робочих груп (РРГ).

 

Мета "Української ініціативи" - це формування в усіх регіонах України критичної маси молодих управлінців, здатних створити якісні ринкові засади економіки. Надання їм можливості набути сучасні економічні знання і практичні навички роботи умовах ринкової економіки.

 

Основними завданнями Програми є:

- навчання у формі підвищення кваліфікації або перепідготовки за спеціальностями "Менеджмент і адміністрування" і "Економіка та підприємництво" спеціалістів (до 40 років) вищої і середньої ланок управління підприємств і організацій на базі відібраних за конкурсом вищих навчальних закладів (ВНЗ), серед яких:

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара;

Донецький національний університет; 

Київський національний торговельно-економічний університет;

Одеський національний економічний університет;

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м. Луганськ, філія: м. Феодосія);

Тернопільський національний економічний університет (філія: м. Форос).

за результатами перепідготовки кращим випускникам пропонується стажування на підприємствах ФРН.  Ця частина Програми здійснюється за рахунок міжнародної технічної допомоги.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json