Головна » Документи

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Учасники
29.04.2014 | 12:00 | Департамент регіональної політики

1.    Вищі навчальні заклади України, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 року № 55 "Про затвердження положень про конкурсний відбір вищих навчальних закладів та спеціалістів з метою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва" перемогли у конкурсі і визначені МЦПК виконавцями державного замовлення на перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва.

Серед них:

Вищі навчальні заклади - учасники Програми

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара;

Донецький національний університет; 

Київський національний торговельно-економічний університет;

Одеський національний економічний університет;

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м. Луганськ, філія: м. Феодосія);

Тернопільський національний економічний університет (філія: м. Форос).

 

2.      Спеціалісти віком до 40 років, які мають вищу освіту і досвід роботи на управлінських посадах вищого і середнього рівня (керівники, заступники керівників підприємств, установ, організацій України та їх структурних підрозділів) не менше одного року.

Не передбачена перепідготовка державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.

3.      Секретаріат МЦПК, створений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 р. № 1358, що здійснює свої функції згідно з Положенням про секретаріат МЦПК, і 27 регіональних робочих груп МЦПК, які функціонують відповідно до Положення про регіональні робочі групи МЦПК.

4.      Міжнародна освітня організація, партнер Програми, що здійснює стажування спеціалістів за кордоном – Товариство GIZ відповідальне за стажування українських менеджерів у Німеччині за проектом технічної допомоги з боку Уряду Німеччини www.inwent.org.ua.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json