Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 17 - 20 квітня 2018 року
02.05.2018 | 15:02 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

19 квітня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (реєстраційний №7466, друге читання, розроблений Мінекономрозвитку), який було вирішено продовжити розглядати на наступному пленарному засіданні.

20 квітня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

17 квітня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (реєстраційний № 7466, друге читання, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 23 по 27 квітня 2018 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json