Головна / Про Міністерство
Меню

Заступник Міністра-торговий представник України

 

МИКОЛЬСЬКА Наталія Ярославівна

ОПИС КАР’ЄРИ

01/2012 – теп.

SAYENKO KHARENKO, Київ, Україна

Радник, керівник практики міжнародної торгівлі

(Sayenko Kharenko — юридична фірма, заснована в Україні у 2004 році. Фірма спеціалізується на супроводженні складних транзакцій та проектів у сфері вирішення спорів. Sayenko Kharenko виступає юридичним радником найбільших міжнародних банків і фінансових установ, включаючи компаній з Fortune 500, промислових груп, міжнародних громадських організацій та індивідуальних інвесторів. Рік заснування -­ 2004.)

09/2003 – 08/2011

ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ, Київ, Україна

Старший юрист

(Василь Кісіль і Партнери є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з міжнародною та національною практикою. Компанія супроводжує знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500. Штат фірми – понад 70 працівників, більше 300 діючих клієнтів з 50 країн світу.)

01/2003 – 07/2003

УРЯД АЛЬБЕРТИ, Канада

Стажування

(Департамент міжнародних та міждержавних відносин Уряду Альберти, однієї із 10 провінцій Канади.)

09/2002 – 01/2003

АВТО ХАУС ЛЬВІВ, Львів, Україна

(Українсько-­німецьке спільне підприємство)

Начальник відділу міжнародних відносин

02/2002 – 04/2002

DEUTSCHE TELECOM, Німеччина

Стажування у відділі міжнародних урядових справ

(Deutsche Telekom — німецький телекомунікаційний холдинг з головним офісом у м. Бонн. Телекомунікаційна група є найбільшою у Європі і однією з найбільших у світі.)

ОПИС ДІЯЛЬНОСТІ

Кандидат регулярно консультує транснаціональні корпорації та українські компанії з питань застосування правил СОТ в Україні;

Має унікальний досвід представництва інтересів бізнесу в рамках процедури врегулювання спорів СОТ;

Консультує клієнтів щодо двосторонніх і регіональних торговельних угод (угод про вільну торгівлю), у тому числі щодо можливостей та ризиків, преференційного режиму торгівлі (режиму доступу на ринок та мит, критеріїв відповідності, а також стосовно максимізації можливостей бізнесу); з потенційного впливу на бізнес клієнтів «нових» угод про вільну торгівлю; розробку бізнес-­позиції і представництво інтересів клієнтів у відносинах з урядом, і т.д.;

Представляє інтереси як іноземних виробників/експортерів, так і національних виробників, в рамках торговельних розслідувань (антидемпінгових, компенсаційних і спеціальних (захисних), відповідних переглядів (у зв‘язку з закінченням дії заходів, проміжний перегляд) в Україні та іноземних юрисдикціях.

Бере активну участь у розробці і вдосконаленні законодавства, у тому числі приведенні його у відповідність до міжнародних зобов’язань України, укладенні міжнародних торговельних угод як на запити клієнтів, так і на запити відповідних органів влади.

Консультувала:

  •  Міністерство економіки України з окремих питань укладання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, зокрема в частині заходів торгівельного захисту та процедури врегулювання суперечок (на громадських засадах).
  • InvestUkraine, виділений підрозділ в Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України, з питань угод про вільну торгівлю України та підготувала відповідну публікацію для InvestUkraine та проводила відповідні тренінги (на громадських засадах).
  • Декілька років поспіль Світовий банк та Міжнародну фінансову корпорацію з питань митної та регуляторної політики в рамках підготовки щорічного рейтингу «Ведення бізнесу» (Doing Business).

ОСВІТА

2001 – 2002

Europa-­Kolleg Hamburg, ФРН

Магістр європейських студій (право і політика)

1996 – 2001

Львівський національний університет ім. Івана Франка, Львів, Україна

Правознавство / Спеціаліст

ДОДАТКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Представник від України до комісії експертів з вирішення спорів у рамках Договору про зону вільної торгівлі (СНД)

з 2013

Член Британського інституту міжнародного та порівняльного правознавства (British Institute of International and Comparative Law)

з 2010

Член Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association) (міжнародної торгівлі, комітети з міжнародного франчайзингу, морського, транспортно та митного права)

з 2009

Експерт Інституту Міжнародної Дистрибуції (International Distribution Institute) зпитань франчайзингу в Україні

з 2006

Член Асоціації правників України

ЗВАННЯ ТА ВІДЗНАКИ

 

Є автором понад 70 статей та коментарів, опублікованих в Україні та закордоном

У 2014 році визнана спеціалістом № 1 у сфері міжнародної торгівлі згідно з

Ukrainian Law Firms 2014

Названа кращим юристом у сфері міжнародної торгівлі згідно з рейтингом Best Lawyers International 2014

Рекомендована The International Who's Who of Trade & Customs Lawyers 2014; The International Who's Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs; The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2014 та The International Who’s Who of Business Lawyers 2014

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json