Головна » Документи

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Фінська програма ділового партнерства

У рамках фінської програми ділового партнерства «Finnpartnership» (Finnish Business Partnership Programme) функціонує безкоштовна послуга «Matchmaking» з пошуку ділових партнерів як фінськими компаніями, так і компаніями з країн, що розвиваються. Управління зазначеною програмою від імені Міністерства закордонних справ Фінляндської Республіки здійснює фонд венчурного фінансування «Finnfund», який надає консультаційні послуги та фінансову підтримку на реалізацію проектів у країнах, що розвиваються.

За допомогою зазначеної послуги компанії отримують можливість встановити бізнес-зв’язки, відкрити нові можливості співпраці і представити свої проекти для залучення бізнес-партнерів. Метою програми є стимулювання інвестицій і налагодження довгострокових ділових партнерських відносин між країною, що розвивається, та Фінляндією.

Для участі в програмі «Finnpartnership» необхідно пройти процес реєстрації, заповнивши англійською мовою відповідний реєстраційний бланк та надіслати його на адресу: matchmaking@finnpartnership.fi.

Після подачі заявки «Finnpartnership» ухвалюватиме рішення щодо відповідності наведених у ній даних цілям і завданням програми. У разі позитивного розгляду, інформація про компанію буде розміщена на веб-сторінці «Finnpartnership» у розділі «Partner Search».

Додаткова інформація про програму «Finnpartnership» міститься тут.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json