Головна » Документи

Календар подій

16
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Програма "Українська ініціатива": перепідготовка (друга вища економічна освіта) та стажування менеджерів за кордоном (безкоштовно)
29.04.2014 | 12:09 | Департамент регіональної політики

Президентом України започатковано Програму перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі – Програма), яка набула назви “Українська ініціатива", розрахована до 2015 р. включно і здійснюється Міжвідомчим центром з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК). Відповідальним за Програму є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Програма включає два етапи:

І. Перепідготовку у вищих навчальних закладах (ВНЗ) з отриманням диплому спеціаліста за спеціальностями "Менеджмент і адміністрування" і "Економіка та підприємництво" (10 місяців – очно-заочна (модульна) форма) спеціалістів віком до 40 років, що мають вищу освіту та стаж роботи на управлінських посадах не менше 1 року. Паралельно вони удосконалюватимуть одну з іноземних мов. Цей етап здійснюється як за рахунок коштів державного бюджету, так і коштів місцевих бюджетів, а також підприємств, на яких працюють менеджери. (Витрати на міжміський переїзд, проживання в гуртожитках та харчування беруть на себе підприємства або учасники перепідготовки). 

ІІ. Стажування менеджерів за кордоном.  Цей етап реалізується за рахунок міжнародної технічної допомоги.

Прийом документів на участь у конкурсному відборі на перепідготовку і стажування, а також на стажування без попередньої  перепідготовки - у разі наявності вищої економічної освіти та володіння іноземною мовою - на постійній основі здійснюється секретарями регіональних робочих груп МЦПК. Детальна інформація про стажування на www.inwent.org.ua     

Контактний тел./факс Секретаріату МЦПК  (044) 285-51-82, 285-62-89.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json