Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Склад кандидатів до складу Громадської ради при Мінекономрозвитку України у 2017 році
21.07.2017 | 14:27

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата

(за алфавітом)

Назва  ІГС, що висунув кандидата

1

Бакулін Олег Юрійович

Союз учасників лібералізації газового ринку

2

Балдинюк Олександр Васильович

Асоціація Укркондпром

3

Бартковський Ігор Ілліч

Асоціація українських виробників "Морозиво і заморожені продукти"

4

Берзіна Світлана Валеріївна

Всеукраїнська громадська організація "Жива планета"

5

Биковець В'ячеслав Михайлович

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

6

Біленький Сергій Леонідович

Федерація металургів України

7

Богданова Ольга Сергіївна

ГО "ПАЛАТА ПОДАТКОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ"

8

Бойчук Євген Ігорович

ГС Центр підтримки нових бізнес проектів

9

Бондаренко Дар'я Олександрівна

Асоціація "Оператори ринку медичних виробів"

10

Бондарєв Юрій Олександрович

Національна організація роздрібної торгівлі

11

Брезанська Вероніка Ігорівна

Об'єднання підприємств "Український альянс  по боротьбі з підробками та піратством"

12

Буніна Світлана Сергіївна

Громадська організація " Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України "

13

Бялий Гліб Анатолійович

Всеукраїнська громадська організація "АСОЦІАЦІЯ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ"

14

Видолоб Дмитро Вікторович

Союз ювелірів України

15

Герасіменко Ірина Володимирівна

Громадська Організація  "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київської області"

16

Грецький Сергій Якович

Київська міська асоціація промисловості, будівництва, транспорту та зв'язку, Асоціація "Київ" 

17

Гусєв Олег Юрійович

УСПП

18

Доротич Сергій Іванович

Союз захисту підприємництва

19

Жук Олександр Миколайович

 "Українська федерація натурального пауерліфтінгу

20

Каленков Олександр Федорович

ОП Укрметалургпром

21

Калита Петро Якович

Українська асоціація досконалості та якості

22

Капшук Степан Павлович

Асоціація "Укроліяпром"

23

Карпенко Лідія Олексіївна

Спілка молочних підприємств України

24

Карпенко Андрій Петрович

Громадська Організація "Об'єднання "Сила громад""

25

Картозія Лоліта Шалвівна

ГО Трудова співдружність

26

Кіслов Олег Геннадійович

Міжнародна громадська організація "Реформація"

27

Кісловський В'ячеслав Георгійович

Асоціація"Всеукраїнське об'єднання крюінгових компаній"

28

Кожевніков Вадим Станіславович

Громадська організація "Організація збору, розподілу та колективного управління суміжними правами в Україні"

29

Коренькова Галина Миколаївна

Всеукраїнська асоціація роботодавців

30

Косоуров Кирило Володимирович

Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами

31

Котляр Тетяна Миколаївна

Фармацевтична спілка Фармукраїна

32

Кравченко Ольга Петрівна

Асоціація " Український національний комітет Міжнародної Торгової палати"

33

Красовський Олександр Олегович

Асоціація суб'єктів господарювання України

34

Кретов Костянтин Сергійович

Громадська спілка "Асоціація малого та середнього бізнесу м. Києва"

35

Кругляк Михайло Суренович

ГО "Братерство"

36

Кукса Олександр Володимирович

Громадська Організація "Волонтерський рух Сумщини "

37

Кулік Дмитро Валентинович

Асоціація "Нафтогазова Асоціація України"

38

Лига Андрій Іванович

ГО"НОВИЙ ДЕНЬ УКРАЇНИ"

39

Литовченко Наталія Володимирівна

Громадська організація " Фонд правової допомоги "Батьківщина"

40

Мельник Олександр Анатолійович

ГО "АСОЦІАЦІЯ ПИВНОЇ ІНДУСТРІЇ"

41

Мельніков Ігор Юрійович

ГО "НЕЗАЛЕЖНА КРАЇНА"

42

Мельнікова Ксенія Павлівна

Благодійна організація " Благодійний фонд "Майбутнє Батьківщини"

43

Миколаєнко Валентина Сергіївна

ГО Всеукраїнське об'єднання "Антикорупційний Рух Батьківщини" 

44

Миронова Владислава Владиславівна

ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів"

45

Мороз Володимир Васильович

ГО "Українське громадське об'єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього середовища е-Екологія"

46

Мусіна Людмила Абдрахманівна

Південно-східний Центр Муніципального і Регіонального Розвитку

47

Омельченко Олена Леонідівна

Асоціація "Асоціація юридичних фірм України"

48

Онищенко Людмила Андріївна

ГО Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка

49

Остапюк Володимир Петрович

Асоціація Укрводка

50

Пахаренко-Андерсон Антоніна Павлівна

Громадська організація "Українська Міжнародної асоціації з охорони промислової власності"

51

Пероганич Юрій Йосипович

Асоціація підприємств інформаційних технологій України

52

Петрик Євген Олексійович

 Громадська організація "Професійна асоціація корпоративного управління"

53

Пєтухов Іван Михайлович

ГС Національна асамблея України

54

Пінчук Євген Володимирович

Громадська Організація "Київська міська асоціація роботодавців"

55

Платонов Олег Ісаакович

Асоціація Укрзовніштранс

56

Попов Олександр Юрійович

Громадська Спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

57

Попова Юлія Миколаївна

Асоціація Український логістичний альянс

58

Притульська Наталія Володимирівна

Спілка об'єднань громадян "Всеукраїнська федерація споживачів "ПУЛЬС""

59

Руденко Володимир Васильович

ГС "Аптечна професійна асоціація України"

60

Рудненко Тетяна Борисівна

ГО Агентство з розвитку вексельного ринку

61

Седик Владислав Миколайович

Фітосанітарна асоціація України

62

Симоненко Володимир Євгенович

Київська міська асоціація роботодавців галузі охорони здоров'я

63

Сітнікова Наталья Петрівна

ГО"Центр перспективного розвитку та інновацій "ГРАДІС"

64

Соломяний Роман Юрійович

Християнська молодіжна організація "ТРУБА"

65

Сьомик В'ячеслав Анатолійович

Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання  "Антикорупційний Рух України"

66

Твердохліб Олександр Олександрович

Громадська організація " Українська асоціація деревообробного обладнання "

67

Фєдієнко Олександр Павлович

Інтернет асоціація України

68

Хачатурян Артем Рафікович

Асоціація "Портове співтовариство"

69

Хобта Ярослав Петрович

 Громадська Організація "Українсько - Китайська Рада Співробітництва"

70

Хоменко Валентина Олексіївна

Асоціація виробників тютюнових виробів Укртютюн

71

Чернобай Олег Валерійович

Асоціація адвокатів України

72

Шевців Богдан Михайлович

Громадська спілка " Львівська обласна асоціація машинобудівників"

73

Шепетько Роман Іванович

Громадська організація " Інститут розвитку економіки і фінансів"

74

Яценко Віктор Антонович

Виробничо-практичний журнал "Транспорт"


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json