Головна » Документи

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Перепідготовка
29.04.2014 | 12:38 | Департамент регіональної політики

Перепідготовка за напрямами “Менеджмент” та “Економіка і підприємництво” молодих спеціалістів (до 40 років) вищої і середньої ланок управління підприємств і організацій на базі відібраних за конкурсом вищих навчальних закладів (ВНЗ), серед яких:

Вищі навчальні заклади – учасники Програми

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара;

Донецький національний університет; 

Київський національний торговельно-економічний університет;

Одеський національний економічний університет;

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м. Луганськ, філія: м. Феодосія);

Тернопільський національний економічний університет (філія: м. Форос).

Після десятимісячного навчання випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста. Ця частина Програми фінансується з державного бюджету України.

У 2003 році через проблеми бюджетного фінансування рішенням МЦПК (від 28 березня 2003 р. протокол №7) дозволено 10-місячну перепідготовку у ВНЗ за рахунок підприємств (організацій), на яких працюють спеціалісти, або за рахунок безпосередньо учасників Програми.

Навчальні програми ВНЗ, розроблені згідно зі спеціальною методикою, затвердженою Експертною Радою МЦПК, носять ексклюзивний характер і розраховані безпосередньо на менеджерів. Важливим елементом навчального процесу є вдосконалення однієї з іноземних мов з метою подальшого стажування спеціалістів за кордоном.

Витрати на міжміський переїзд, проживання в гуртожитках та харчування беруть на себе підприємства або учасники перепідготовки.

Прийом документів на участь у конкурсному відборі на перепідготовку на постійній основі здійснюється секретарями регіональних робочих груп (РРГ) МЦПК, створених на базі структурних підрозділів облдержадміністрацій, Мінекономрозвитку АРК, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json