Головна / Діяльність / Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво / Державно-приватне партнерство / Корисні посилання, інформаційні матеріали та методичні рекомендації
Корисні посилання
19.09.2022 | 08:22 | Департамент інвестицій.
- Міжнародний центр ДПП Європейської економічної комісії ООН (UNECE International PPP Centre of Excellence) – створений для таких цілей: ідентифікація найкращої світової практики ДПП, допомога урядам щодо успішного впровадження найкращої практики, забезпечення обміну досвідом ДПП між досвідченими країнами та такими, в яких процеси ДПП тільки розпочинаються.
- Європейський консультаційний центр ДПП (European PPP Expertise Centre) створений за спільною ініціативою Європейського інвестиційного банку, Європейської Комісії та країнами-членами і кандидатами у члени ЄС, з метою зміцнення спроможності державного сектора щодо здійснення ДПП.
- Національна рада з питань ДПП США (The National Council For Public-Private Partnerships) – федеральна платформа, створена у 1985 році для всебічної підтримки та розвитку ДПП.
- Ресурсний центр щодо ДПП у секторі інфраструктури (PPP in Infrastructure Resource Center) – створений за ініціативою Світового банку для забезпечення легкого доступу до безлічі зразків правових матеріалів, які можуть допомогти в плануванні, проектуванні і юридичному структуруванню будь-якого проекту інфраструктури.
- Ресурсний центр пропонує посилання на сайти органів, які володіють питаннями ДПП у різних країнах світу.
- Європейський банк реконструкції і розвитку (ЕБРР) створив проект-ініціативу щодо ДПП з метою відстеження та підтримки процесів розвитку ДПП у країнах Європи. Перелік усіх проектів, в т.ч. і ДПП, що фінансуються ЕБРР.
- Міжнародна асоціація фінансування проектів (International Project Finance Association (IPFA) створена у 1998 році з метою полегшення діалогу між державними партнерами різних країн та представниками бізнесу – потенційними приватними партнерами, надання консультаційної підтримки, навчання та організації міжнародних заходів з просування проектів ДПП.
- Організація промислового розвитку ООН (UNIDO) – спрямовує зусилля на підтримку розвитку промисловості країн світу, в тому числі шляхом ДПП.
- Європейський форум ДПП, створений на базі Європейського інституту державного управління (European Institute of Public Administration, EIPA) з метою підвищення кваліфікації працівників державних органів та установ.
- Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надає допомогу урядам щодо підготовки проектів ДПП
- Національна рада з питань ДПП США (The National Council For Public-Private Partnerships)
- Міжнародна фінансова корпорація (IFC)
Інформаційні ресурси
Повідом про корупцію |
Розрахунок середньоринкової вартості автомобілів |
Бази даних у сфері технічного регулювання; |
Єдиний державний портал адміністратівніх послуг |
Державні закупівлі |
Міністерство економіки України |
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 |