• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від КНП ІФ ОККЦ ІФ ОР

Тема: Інше
Тема розширена: Планування закупівель
Суть питання:
Доброго дня!
Питання 1: Роз’ясніть , будь-ласка, яким чином планувати кошти, які надходять для лікувального закладу – комунальному некомерційному підприємству від НСЗУ за відповідним договором надання медичних послуг? (Кошти НСЗУ надходять за Договором, укладеним до кінця поточного року на орієнтовну суму. Щомісяця на початку місяця за рахунком надходять авансові платежі за поточний місяць і корегувальні платежі за звітом – по факту зафіксованих реально наданих послуг за попередній місяць. Загальна орієнтовна сума договору внесена в фінансовий план підприємства – ЛЗ, але може коригуватись. Кошти надходять через звичайний банк.)
Варіант 1. Як нові додаткові кошти, які надійшли в конкретний окремий місяць і можуть плануватись окремо від тих, які надходили раніше, але «закриті» тендерними чи звичайними договорами?
Варіант 2: Чи як і було раніше з коштами загального фонду? Лімітна довідка видана в січні на весь рік, кошти надходять за планом надходжень помісячно, а закупівлю слід планувати, виходячи з суми, що в лімітній довідці на конкретний предмет закупівлі на весь рік?
Приклад : Договір з НСЗУ укладено з 01.04.2020р. загальна орієнтовна вартість до кінця року – 10млн.грн. на усі витрати. В тому числі і зарплату.
На початку квітня надійшло 900тис.грн. – авансовий платіж.
З них в квітні на медикаменти заплановано і закрито укладеним звичайним договором 49 тис. грн. (звіт про укладений договір). Решта коштів запланована на інші цілі.
На початку травня за звітом надійшло 10тис. грн. за квітень – підсумкові кошти за попередній місяць.
Також на початку травня за рахунком надійшло 900тис. грн. авансового платежу за травень.
В травні на медикаменти планується використати тільки 190тис. грн. Можна провести спрощену закупівлю? Чи, потрібно враховувати квітневі використані кошти на цей предмет закупівлі і проводити вже відкриті торги?
Питання 2: Як називати джерело фінансування цих коштів НСЗУ -
Джерело фінансування :
- «Власний бюджет(кошти від господарської діяльності підприємства)»,
чи «кошти місцевого бюджету»,
чи «інші кошти»?
Дякую за відповідь!
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 1050/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запитах №№ 657/2020, 688/2020 за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/inforez/Details?id=19994f0e-65ff-4cfc-96fb-dbee61c81a77&lang=uk-UA 

https://me.gov.ua/inforez/Details?lang=uk-UA&id=a3d0cc9d-aca6-4025-951d-16f77eacfcf4

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json