• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Щодо зазначення інформації в полі Джерело фінансування
Суть питання: Доброго дня!

1. Постало питання щодо алгоритму зазначення джерел фінансування.

Приклад, якщо відбувається співфінансування за кошти Державного бюджету які надійшли на рахунки місцевого бюджету 70% і кошти безпосередньо місцевого бюджету 30% (субвенція НУШ).
У нас такі варіанти:
Місцевий бюджет [сума], Місцевий бюджет [сума]
Державний бюджет [сума], Місцевий бюджет [сума]
Місцевий бюджет [сума] (повна сума на предмет закупівлі)
Інше [сума], Місцевий бюджет [сума]
Інше [сума]
Який/які правильний/ні?

2. Надано додаткові кошти. Джерело фінансування Місцевий бюджет. В описі до джерела фінансування в полі Опис було зазначено "Рішення міської ради від дати [X]". Оголошено відкриті торги. Наступного дня надійшло повідомлення, що виділення коштів скасовано рішенням Виконавчого комітету (не погоджено). Рішенням міської ради від дати [Y] кошти було надано повторно в тому самому об'ємі. Торги відбулись. Готується підписання договору.
Питання в наступному, чи правомірно залишити необов'язкове поле Опис без змін враховуючи ч.2 Наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490, і продовжити підписання договору оскільки необхідні кошти все ж таки виділено в розмірі який зазначено в Річному плані, Оголошенні про проведення відкритих торгів, полі Джерело фінансування. Додатково враховуючи те, що Замовники мають право планувати, оголошувати закупівлі до затвердження відповідних кошторисних призначень. Дякую за відповіді!

Дякуємо за відповідь!
Відповідь на запит 1032/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Наказом Мінекономрозвитку від 21.03.2019 № 463 “Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490”, унесено зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі - Наказ).

Так, пунктом 2 Наказу встановлено, що формами документів, зазначених у пункті 1 цього наказу, затверджуються обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель. У разі необхідності замовник може зазначити додаткову інформацію про закупівлю, якщо заповнить необов’язкові поля, передбачені системою.

Таким чином, замовник самостійно заповнює обов’язкові поля.

Додатково зазначаємо, що рекомендації стосовно заповнення в електронній системі поля “джерело фінансування” доступні на інформаційному ресурсі ДП "Прозорро" infobox.prozorro.org за посиланнями https://infobox.prozorro.org/articles/pole-dzherelo-finansuvannya-plani-z-realizaciji, https://infobox.prozorro.org/updates/yak-zaznachiti-dzherelo-finansuvannya-v-prozorro

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json