Календар подій

30
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.09.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
0 / 1
Законом пердбачена можливість збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Чи слід розуміти, що перша зміна ціни можлива не раніше 90 днів після укладення договору? або Існує період в 90 днів після укладення договору і в будь-який день цього періоду (чи то перший, чи то останній) можлива зміна ціни?
Відповідь
04.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
0 / 2
Після проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з прточного ремонту було підписано договір, у процесі виконання договору підрядчик виявив додаткові роботи, що тягне за собою збільшення суми договору. Як вийти з цієї ситуації? Чи можно укласти додотковий договір шляхом проведення переговорної процедури з цим підрядчиком? Підкажіть будьлиска які ще можуть бути варіанти виходу з цієї ситуації? Дякую
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
0 / 1
Підприємство КП «ОБЛТРАНСБУД» є Замовником на проведення ремонтних робіт. На теперішній час на підприємстві виникло наступне питання. У деяких договорах, що були укладені шляхом відкритих торгів/спрощеної закупівлі відповідно первинного кошторису були передбачені конкретні види робіт, але під час реалізації проєкту стало очевидно що певні роботи не потрібні і кошти, що були виділені на дані роботи, залишаються невикористаними. Просимо надати роз’яснення чи можливо відповідно п.3 ч.5 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: «зміна істотних умов - покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю», внести зміни та використати ці гроші за тим же об’єктом але витративши їх на інший вид робіт при чому покращиться стан та якість проєкту без збільшення ціни враховуючи те, що головний архітектор проєкту затвердив такі покращення та зміни.
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 1
В Учасника виявлено невідповідності у поданих документах, а саме: не надано документів на вимогу ст.16,17 Закону та ліцензії на право виконання будівельно-монтажних робіт. Чи зобовязаний Замовник направити повідомлення про виправлення невідповідностей (част.16 ст.29 Закону)Учаснику, враховуючи, що пропозиція цього Учасника не відповідає вимогам ст.17 та вимогам тендерної документації та буде в подальшому всерівно відхилена на виконання ст.31 Закону.
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2 / 2
Доброго дня! Бухгалтеру школи розширено обсяг виконуваних робіт, який полягає в організації та проведенні конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель (згідно підпункту 3 пункту 3 Постанови КМУ №1298 від 30.08.2002 р. Чи є можливість щомісячної доплати до основного посадового окладу у розмірі до 50% посадового окладу за збільшений обсяг виконуваних робіт з вересня місяця, якщо вже встановлено надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі до 50% від посадового окладу на посаді бухгалтера? Адже доплата і надбавка встановлюється за різними підставами і окремо одна від одної. Дякую.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json