Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
03.01.2023
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати роз'яснення відносно тендерів, коли Замовник оголошує декілька тендерів, який мають той самий ДК та предмет закупівлі та очікувану вартість, тільки оголошені в різні проміжки часу, а саме в період та /або після закінчення оскарження. Як приклад, https://www.dzo.com.ua/tenders/16930428 - оголошення 18.10.22 з періодом оскарження до 14.11.22 https://www.dzo.com.ua/tenders/17199869 - оголошення 15.11.22 Тобто Замовник , має можливість маніпулювати проведенням процедури закупівлі. В той час, коли перший оголошений тендер оскаржується учасниками на наявність дискримінаційних вимог, потенційні учасники витрачають свій час на процедуру оскарження для досягнення виконання ЗУ ПРо публічні Закупілі, Замовник оголошує другий тендер з аналогічним ТЗ, розуміючи, що увага потенційних учасників прикута до уже голошеного тенедру , тому вірогідність повторного оскарження зменшується. Чи правомірні такі дії Замовника ? Яким чином Замовник несе відполдвідальність перед державою за те, що на одну задачу ( закупівля певного асортиметну продукціі) витрачається в подвійному об'ємі витрати ( наприклад, заробіна платня тендерних спеціалістів)? Які дії потенційні учасники можуть прийняти до Замовника для того, щоб зменшити такі преденденти з проведенням тендерів-клонів?
Відповідь
02.01.2023
Запитання      Тема: Інше
Комунальне підприємство "Бориспільська центральна аптека №24" закуповує лікарські засоби, відповідно до договорів про відшкодування, укладених з виконавчими комітетами міських та сільських рад. Комунальне підприємство утворене міською радою на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади міста та входить до сфери його управління. Майно комунального підприємства знаходиться у користуванні підприємства на праві господарського відання. Аптека є комунальним комерційним підприємством, створеним з метою отримання прибутку. Чи є в даному випадку комунальне підприємство (аптека) замовником у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи повинне комунальне підприємство (аптека) проводити закупівлю лікарських засобів відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
30.12.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Чи потрібно звітувати про виконання договору укладеного відповідно до . 11 постанови №1178 ? Чи потрібно звітувати про виконання договору укладеного відповідно до . 13 постанови №1178 ?
Відповідь
29.12.2022
Запитання      Тема: Інше
Підпунктом 2 пункту 13 Особливостей, які були затверджені Постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” ( далі – Особливості)передбачено придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення. Чи можуть замовники публічних закупівель укладати «прямі» договори на підставі підпункту 2 пункту 13 Особливостей, в разі якщо вони знаходяться на території можливих бойових дій/активних бойових дій відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, який затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22.12.2022 № 309 ( далі ( перелік 309)? 1. якщо замовник знаходиться на території можливих бойових дій визначених у пункті 1 частини 1 переліку 309 та на момент укладання прямого договору у цьому переліку №309 не визначена дата припинення можливості бойових дій у зазначеному переліку 2. якщо замовник знаходиться на території активних бойових дій визначених у пункті 2 частини 1 переліку 309 та на момент укладання прямого договору у цьому переліку №309 не визначена дата припинення активних бойових дій у зазначеному переліку
Відповідь
28.12.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Добрий день. На початку 2022 року за результатами процедур закупівель були укладені договори про закупівлю та проводилися виплати. Після звільнення Херсону, всі бухгалтерські документи зникли разом з попереднім керівником (в тому числі електронні дані). Тобто, суми фактичних виплат по договорам невідомі. Як в такому випадку звітувати про виконання договору? Дякую.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json