Календар подій

27
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4307 / 4347
1)Додаток до РП який складається по формі річного плану згідно Наказу № 490 , по тимчасовому кошторису потрібно затвердити, і на протязі 5 днів оприлюднити через електронний майданчик в систему Прозоро? Чи тільки вносити по факту? 2) Як вносити зміни до Додатку до РП ,якщо було прописано та опубліковано по коду одну суму , а потрібно її зменшити, або збільшити різні консультанти говорять по різному. Одні кажуть що потрібно по новому внести Додаток до РП по тому ж самому коду,якщо сума більша то різницю, якщо зменшити то нічого, одні кажуть що просто зайти на ті суми що хочемо поміняти та їх відредагувати.
Відповідь
27.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3921 / 3812
Тендерний комітет НВК "Домінанта" провів переговорну процедуру по закупівлі електроенергії згідно пп.2 (відсутність конкуренції) п.2, ст.35 діючого Закону. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю виставлено в системі ЕТендер 19.01.2017р. Згідно п.3 ст.35 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю у термін не раніше ніж 10 днів (5 днів у разі застосування пп.3 п.2 ст.35 чи закупівлі...електроенергії). Заключивши договір 25.01.2017р. ми зіткнулися з проблемою, що електронна система дотримується ціх термінів лише в разі застосування пп.3 п.2 ст.35, тобто нагальної потреби. Розробники електронної програми ТОВ "Е-Тендер" не врахували, нажаль, що тремін 5 днів також в разі закупівлі нафти, постачання теплової енергії... та електроенергії. Ми зіткнулися з тим, що протягом 2 календарних днів не можемо оприлюднити договір. У зв'язку з цим просимо надати нам роз' яснення, оскільки вважаємо, що не Закон повинен пристосовуватися до програми "Е-Тендер", а дана програма повинна бути розроблена згідно Закону "Про публічні закупвлі".
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2969 / 2995
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення, щодо правильності застосування процедури закупівліробіт. Згідно пункту 22 частини першої статті 1 Закону про публічні закупівлі вказано, що «роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт». Згідно розділу III Наказу Мінекономрозвитку і торгівлі від 17.03.2016 року №454 (зі змінами) вказано, що «визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»…, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої-п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника». Наше підприємство здійснює діяльність в окремих сферах господарювання , тому Закон застосовується за умови, що вартість предмета закупівлі товару, послуги дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт 5 мільйонів гривень. Прошу надати роз’яснення, яку процедуру закупівлі необхідно застосувати для закупівлі : окремо проектно - вишукувальних робіт (ПВР), а згодом будівельних робіт(БР) по одному і тому ж об’єкту, якщо загальна кошторисна вартість об’єкту, згідно ЗКР становить 20 млн.грн ( із них проектно- вишукувальні роботи- 1,2 млн.грн, а будівельні роботи – 12млн.грн )
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3265 / 3255
Добрий день! Згідно Інформаційного листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.08.2014 N 3302-05/27478-03 та відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель", початком проведення переговорної процедури закупівлі є оприлюднення інформації про застосування вказаної процедури на веб-порталі Уповноваженого органу. У зв’язку з втратою сили Закону України "Про здійснення державних закупівель", що саме/яку саме дату треба розуміти під початком проведення переговорної процедури згідно Закону України «Про публічні закупівлі»?. Друге запитання, чи можна укласти договір за результатом переговорної процедури, наприклад 25.01.2017 року (повідомлення про намір укласти договір опубліковано 29.12.2016р.), але в умовах договору прописати, що його дія розповсюджується на взаємовідносини сторін, які склалися з 01.01.2017 року на підставі частини 3 ст.631 Цивільного кодексу України.
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5076 / 4988
1. Чи є порушенням з боку замовника вимог п. 7 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону) в частині оголошення декількох п’яти ( UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) відкритих торгів на придбання товарів за одним і тим самим предметом закупівлі згідно ДК 016:2010 очікувана вартість кожної окремо закупівлі становить в еквіваленті менше 133 тис. євро. Разом по п’яти торгах очікувана вартість становить більше 133 тис.євро та, відповідного, не оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про закупівлю англійською мовою, як це визначено п.4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»? 2. Чи не обмежують права учасників-нерезидентів, вимоги, встановлені замовником у тендерній документації (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) щодо надання учасниками-нерезидентами тендерної пропозиції в доларах США або Євро, за умови, що згідно з Порядком заповнення тендерної документації для процедури закупівлі – відкриті торги, затвердженої наказом Мінекономрозвитку України від 13.04.2016 № 680 у разі якщо учасником процедури є нерезидент, замовник має право встановити, що такий учасник може зазначити ціну тендерної пропозиції у валюті, а валютою тендерної пропозиції є гривня? 3. Чи відповідає вимогам ЗУ «Про публічні закупівлі» (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) подання учасником торгів (нерезидент) в межах однієї закупівлі двох тендерних пропозиції: однієї у гривні іншої у євро, за умови, що п.1 ст. 25 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота)? 4. Чи відповідає вимогам п.4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону) договір про закупівлю, укладений з ціною у іноземній валюті (євро) за умови оцінки згідно аукціону тендерної пропозиції у гривні (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b)?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json