Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
18.01.2023
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Добрий день! У 2022 році було укладено декілька прямих договорів і не було опубліковано, керуючись Постановою 169. Чи можна зараз їх опубліковати, не очікуючи припинення дії воєнного стану?
Відповідь
08.12.2022
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня. Відповідно до Постанови № 169 від 28.02.2022 (редакція до 19..10.2022 р) За результатами здійснення закупівель, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, в електронній системі закупівель замовник/державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю, а також всі додатки та зміни до нього після його укладення, але не пізніше ніж через 70 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання такого договору в електроній системі закупівель?
Відповідь
07.12.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, до Вас звертається військова частина, надайте будь ласка відповідь на наступні запитання: 1) Чи являється обов'язковим дотримання норм визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №335 для військових частин Збройних Сил України - "замовників", відповідно до поняття, що закріплене в Законі України "Про публічні закупівлі" та які укладають договори (як окремі юридичні особи). 2) Чи обов'язковим є для військових частин Збройних Сил України, визначення ціни на постачання товарів на підставі калькуляції витрат, сформованої виконавцем державного контракту (договору)? А також зміна істотних умов договору має відбуватися тільки у випадках визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №335? 3) Чи можна стверджувати, що військові частини Збройних Сил України при укладенні договорів (від імені окремої юридичної особи), укладають державний контракт? 4) Яким НПА передбачено визначення терміну "державний контракт (договір)"?
Відповідь
01.12.2022
Запитання      Тема: Інше
ТОВ «Тендерне Агенство Радник» (код ЄДРПОУ ____ , місцезнаходження: _____, конт. тел. 80932076175) в особі директора ________, який є зокрема надавачем консультаційних на вимогу клієнтів- замовників у оборонній сфері , звертається за роз’ясненням: 15.11.2022 набула чинності постанова№ 1275 від 11.11.2022 «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі — Постанова № 1275). Постановою № 1275 затверджено особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану (далі — Особливості оборонних закупівель). Пунктом 6 Особливостей оборонних закупівель передбачено, що для планування закупівель та звітування про їх здійснення відповідно до цих особливостей рішеннями державних замовників, що здійснюють такі закупівлі, визначаються переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг. Пунктом 8 Особливостей оборонних закупівель визначено, що державні замовники здійснюють закупівлі товарів (крім товарів, визначених у додатку до цих особливостей), робіт і послуг без застосування видів (процедур) закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про оборонні закупівлі” та “Про публічні закупівлі”. Пунктом 10 зокрема визначено, що закупівлі, визначені пунктом 8 та абзацами другим — четвертим пункту 9 цих особливостей, не включаються до річного плану закупівель. При цьому зазначені пункти не охоплюють закупівлі які НЕ є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями. Враховуючи вищезазначене просимо надати роз’яснення щодо такого питання: 1. Чи потрібно закупівлі товарів, робіт та послуг які не є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями включати до річного плану та звітувати електронній системі закупівель? 2. Який порядок дій замовника наразі під час здійснення закупівель які не є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями?
Відповідь
28.11.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! В договірі, що укладений відповідно до Постанови № 169 передбачена можливість продовження терміну його дії у разі продовження воєнного стану. Чи маємо ми право скористатися цим правом, оскільки набрали чинності Особливості?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json