Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
30.12.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Чи потрібно звітувати про виконання договору укладеного відповідно до . 11 постанови №1178 ? Чи потрібно звітувати про виконання договору укладеного відповідно до . 13 постанови №1178 ?
Відповідь
26.12.2022
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Чи можна на стадії ліквідації юридичної особи (шляхом повної ліквідації або реорганізації шляхом злиття з іншою юридичною особою) проводити публічні закупівлі? Директора юридичної особи призначено головою ліквідаційної комісії.
Відповідь
11.11.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Відповідно до п.7 Особливостей № 1178 договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону № 922, Крім частин третьої - п’ятої, сьомої та восьмої статті 41 Закону, та цих особливостей. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту (13 Особливостей) замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону. Відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» У разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. Отже договір укладається з урахуванням ст. 41 Закону № 922 ч. 9 якої передбачено оприлюднення звіту про виконання договору. Натомість п. 3-8 передбачає лише оприлюдненя звту про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ. Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання договору за закупівлями здійсненими за п. 9 та п. 13 Осоюливостей № 1178?
Відповідь
12.10.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
Маємо перехідні договори з 2021 року, щодо закупівлі послуг з капітального ремонту та реставрації резервуарів, виконання яких не можливе у зв‘язку із веденням бойових дій на території об’єкту. Чи є можливість призупинити дію договору, у звязку із форм мажорними обставинами, що склалися?
Відповідь
21.09.2022
Запитання      Тема: Інше
Комунальним підприємством було проведено закупівлю послуг з поточного ремонту. За проведеною закупівлею було укладено договір на постачання послуг з поточного ремонту до 24.02.2022 року (до введення воєнного стану). Зазначений договір був виконаний та сплачений у повному обсязі. Згодом під час проведення аналізу укладених договорів підприємством було встановлено, що одним з декількох кінцевих бенефіціарів виконавця договору є громадянин Російської Федерації. На підставі вищенаведеного, просимо надати відповідь на наступні питання: - Які дії повинно зробити підприємство надалі, якщо зазначений договір виконаний та сплачений у повному обсязі? - Чи повинно комунальне підприємство розірвати укладений за результатами тендеру договір? - Які механізми розірвання договору, по якому сплачені кошти та виконані послуги поточного ремонту (яким чином підприємству повернути грошові кошти)? - Яка передбачена відповідальність згідно чинного законодавства за проведену закупівлю, якщо кінцевим бенефіціаром виконавця договору є громадянин Російської Федерації?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json