Календар подій

02
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2 / 1
У разі зміни ціни електричної енергії у зв’язку зі зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в Договорі, чи може змінюватися загальна ціна Договору (сума, яка зазначена у Договорі) (збільшується або зменшується) відповідно до зміни редукованих ціни (тарифів) і нормативів.
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
0 / 0
Відповідно до пп2 п5 ст 41 Закону України "ПРо публічні закупівлі" збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. З якого періоду після підписання основної угоди дозволено підписувати додаткову угоду на зміну ціни на 10 % ?
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1 / 0
Добрий день. Відповідно до пп.2 п.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Запитання: З якого моменту (який період має діяти основний договір) після підписання основного договору про закупівлі дозволена укладати першу додаткову угоду на збільшення ціни за одиницю товару ?
Відповідь
04.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3 / 2
оговір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару (п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»). Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених Законом (ч. 1 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»). Частиною 1 ст. 638 Цивільного кодексу України визначено: договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. У ч. 3 ст. 180 Господарського кодексу України зазначено: при укладенні господарського договору сторони зобов’язані в будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. У ч. 4 цієї самої статті також зазначено: умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їхньої якості. Вимоги щодо якості предмета договору визначаються відповідно до обов’язкових для сторін нормативних документів, зазначених у ст. 15 цього Кодексу, а в разі їх відсутності — у договірному порядку, з додержанням умов, що забезпечують захист інтересів кінцевих споживачів товарів і послуг. Водночас, відповідно до ч.4, ст.41 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі». Питання: 1. чи є вичерпним перелік істотних умов, визначених ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»: обсяг закупівлі (зменшення обсягів закупівлі); ціна (збільшення ціни, зменшення ціни); якість предмета закупівлі (покращення якості предмета закупівлі); строк дії договору та строк виконання зобов’язання. 2. Чи можна вносити зміни до інших умов договору про закупівлю, які не перелічені в ч.5 ст. 41 Закону
Відповідь
02.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
29 / 19
Законом України від 19.09.2019 № 114-IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» змінено редакцію Закону України «Про публічні закупівлі». Пунктом 6 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 19.09.2019 № 114-IX передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Державним підприємством «Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту Одеса» (надалі – Замовник) за результатами відкритих торгів згідно з чинним на період проведення відкритих торгів законодавством, тобто до набрання чинності Закону України від 19.09.2019 № 114-IX 26.12.2013, було укладено відповідний Договір генерального підряду на виконання робіт з реконструкції, будівництва аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса», який станом на дату цього запиту є чинним і продовжує виконуватися сторонами договору. У 2020 році, після набрання чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», Замовником було відкориговано проектно-кошторисну документацію за Договором генерального підряду на виконання робіт, що викликало потребу у внесенні змін в договір генерального підряду щодо його істотних умов. Відповідно до п.11.2. Договору генерального підряду на виконання робіт встановлено, що зміна договору здійснюється шляхом зміни або доповнення його умов за ініціативою будь-якої Сторони на підставі додаткової угоди до цього договору. Питання: 1. Чи застосовуються положення пункту 6 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 19.09.2019 № 114-IX «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» до правовідносин за Договором генерального підряду на виконання робіт, який укладений до набрання чинності вказаного Закону України від 19.09.2019 № 114-IX, у разі необхідності внесення змін до істотних умов вказаного Договору генерального підряду на виконання робіт?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json