Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від МКП "Вінницязеленбуд"

Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Зміна джерела фінансування
Суть питання: Доброго дня! Наше підприємство є одержувачем коштів місцевого бюджету. Нами було оголошено процедуру закупівлю на очікувану вартість, оскільки фінансування даної закупівлі частково здійснюється за кошти місцевого бюджету, а частина за кошти підприємства. За результатами закупівлі нами було укладено договір, в якому було зазначено загальну сума договору та визначені суми бюджетного фінанасування та суму коштів підприємства. В результаті перерозподілу коштів бюжету, вивільнилися кошти, якими ми можемо оплатити предмет закупівлі. Підкажіть будь ласка, чи маємо ми можливість (право) не змінюючи загальну суму договору, збільшити суму бюджетних призначень та відповідно зменшити суму коштів підприємства. Дякуємо за відповідь.
Відповідь на запит 512/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено лист  від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю

Таким чином, у разі якщо внесення змін до договору не є зміною істотних умов такого договору, замовник може укласти відповідну додаткову угоду, ураховуючи, що статтею 36 Закону встановлена імперативна норма, яка забороняє змінювати істотні умови договору про закупівлю після його підписання до повного виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі, крім випадків, визначених цією статтею Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json