Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Група по транспортно-господарському обслуговуванню міськрайрад 25811774

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Підписання договору
Суть питання: як правильно діяти замовнику відкритих торгів, якщо в період підписання договору про закупівлю за результатами відкритих торгів переможець закупівлі вніс зміни до ЄДР щодо зміни назви.
Відповідь на запит 1016/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у листах від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, від 15.07.2021 № 3304-04/36904-06 "Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб"  за посиланнями: 
https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06
https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fCtx=inName&fText=%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B0&fNum=36904
Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему: “Укладення, зміна, розірвання договору про закупівлю, процес звітування про його виконання”, що доступно за посиланням:
https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli
Водночас вихядчи зі змісту статті 108 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) зміна назви без зміни його організаційно – правової форми не є перетворенням цієї юридичної особи або припиненням (шляхом злиття, приєднання або поділу) в розумінні статті 106 ЦК України. При цьому зміна найменування юридичної особи тягне за собою необхідність у державній реєстрації змін до установчих документів, порядок проведення якої викладено у статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". З огляду на викладене, сама лише зміна найменування юридичної особи не означає її реорганізації або перетворення, якщо при цьому не змінюється організаційно-правова форма даної особи. Отже, у  разі зміни  лише назви у встановленому законодавством порядку,  замовник може укладати договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі.




Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json