• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук
Головна / Про нас / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Кабінетом Міністрів України
Меню
Участь Міністерства економіки України в Урядових засіданнях протягом 5 - 7 березня 2007 року
16.03.2007 | 12:45
Відділ взаємодії з Верховною Радою України, Секретаріатом Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України

Протягом тижня з 5 по 7 березня п. р. на засіданні Кабінету Міністрів України та засіданнях Урядових комітетів серед інших було розглянуто законопроекти та проекти нормативних актів, розроблені Міністерством економіки.

На засіданні Кабінету Міністрів України 7 березня схвалено пропозицію щодо ініціювання підготовки проекту “Передача електроенергії України” із залученням кредитних ресурсів Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Доповідав Міністр економіки Макуха Володимир Олексійович.

На засіданні Урядового Комітету з питань економічної політики 7 березня схвалено проект Закону України Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо участі в роботі Комітету із сталі.

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями.

Також було прийнято рішення додатково розглянути наступні законопроекти з метою вироблення спільної позиції щодо доцільності їх врахування постійно діючою Робочою групою у єдиному узгодженому законопроекті:

·  Про внесення доповнення до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (щодо нормалізації діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки - постачальників і споживачів вугілля), реєстраційний номер 2736;

·  Про внесення змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (щодо вдосконалення забезпечення підготовки та участі національних збірних команд у Олімпійських, Параолімпійських, Дефлімпійських іграх, інших спортивних заходах та ефективного функціонування сфери фізичної культури і спорту), реєстраційний номер 2890;

·  Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, реєстраційний номер 2889;

·  Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, реєстраційний номер 2810;

·  Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, реєстраційний номер 2810-1.

Доповідав Міністр Макуха Володимир Олексійович.

Теги:
Взаємодія з Кабінетом Міністрів України
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json
https://freegeoip.net/json