Міністерство економіки України

єРобота: Ветеран з дружиною відкрили поліграфічну фірму “Папірець” в Одесі

єРобота: Ветеран з дружиною відкрили поліграфічну фірму “Папірець” в Одесі

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. В квітні 2023 року стартував ветеранський компонент програми, за яким ветерани або другі з подружжя можуть взяти грант на розвиток бізнесу від 250 тис. грн до 1 млн грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Світлана Гаврюшова разом з чоловіком Андрієм починали свій підприємницький шлях з туристичного бізнесу на Арабатській стрілці. Проте через окупацію під час повномасштабного вторгнення, вони, як і багато українців, втратили свій бізнес і були вимушені шукати нові можливості для реалізації. Чоловіка Світлани комісували з війни за станом його здоров'я, що стало остаточним каталізатором для створення нової сімейної справи. 

«Вивчаючи потреби ринку у своєму селищі, ми зрозуміли, що бракує копіювальних центрів, адже самі неодноразово зіштовхувались з цією проблемою. Тому вирішили рухатись саме в цьому напрямку», — розповідає Світлана.

Подружжя вирішило відкрити багатопрофільну поліграфічну фірму. Шукаючи фінансування для старту свого бізнесу, пара звернула увагу на програму грантів для ветеранів від Мінекономіки й вирішила спробувати. Грантову заявку схвалили з першого разу, тоді й почалась історія зародження їх бізнесу.

На грантові кошти закупили необхідне обладнання. Починали з нуля, поступово розвивалися та розширювали асортимент послуг. 

«На нашому шляху ми зустріли багато чудових людей. Дізнавшись, що бізнес буде вести родина ветерана, нам робили знижки, підказували, що буде краще і допомагали у всьому», - говорить Світлана.

Наразі поліграфія «Папірець» пропонує широкий спектр послуг у місті Одеса: ксерокс, ламінування, друк, флаєри, брошури, візитівки, листівки, плакати, банера та багато іншого. Займається як індивідуальними, так і корпоративними замовленнями.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json