Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд призначив двох заступниць Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
30.09.2019 | 14:33 | Прес-служба Мінекономіки

29 вересня Кабінет Міністрів України призначив двох заступниць Тимофія Милованова, Міністра  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Ними стали:

Інна Мєтєлєва - заступниця Міністра. Відповідатиме за питання розвитку  аграрного та продовольчого ринку, інноваційно-інвестиційного розвитку сфери агропромислового виробництва, співробітництва з міжнародними організаціями з питань залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс України.

"Рада приєднатись до потужної команди Міністерства. В моїх пріоритетах посилення економічної спроможності аграрного сектору економіки через безпосередній розвиток сільських територій, підприємництва та кооперації, а також регіональне та міжнародне співробітництво", - прокоментувала своє призначення Інна Мєтєлєва.

Вона економіст, має 10 річний досвід роботи в агропромисловому секторі економіки, була безпосередньо зайнятою у виробництві, у тому числі в органічному, а також торгівлі, інвестиціях, розвитку регіональних ініціатив, проектах інноваційного розвитку та смарт технологіях, як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Її досвід дозволить імплементувати ключові стратегії, що посилять економічну спроможність та взаємодію учасників аграрного ринку та конкурентоздатність агропромислового сектору в цілому.

Юлія Свириденко - заступниця Міністра. На посаді опікуватиметься питаннями регіонального розвитку, формуванням та реалізацією державної регіональної політики, сферою стимулювання розвитку регіонів, децентралізацією тощо.

Працювала директоркою департаменту економічного розвитку в галузі залучення інвестицій, першим заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

“Не правильно ототожнювати політику регіонального розвитку виключно з процесами децентралізації. Децентралізація є надважливою, але лише однією із складових державної політики регіонального розвитку. Перед нами стоїть завдання реформування країни, а отже необхідності модернізації підходів і принципів до стимулювання розвитку регіонів”, - зазначила Юлія Свириденко.

Її завданням буде розробка та впровадження консолідованої стратегії регіонального розвитку з урахуванням усіх складових. У поєднанні з земельною реформою, дерегуляцією підприємницької діяльності та ефективними  секторальними реформами - це все створить передумови до залучення інвестицій, розвитку підприємницької діяльності в регіонах, а для людей - до конкретних відчутних зрушень в якості життя.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json