Міністерство економіки України

єРобота: Завдяки гранту оновили обладнання офтальмологічного кабінету в Одесі

єРобота: Завдяки гранту оновили обладнання офтальмологічного кабінету в Одесі

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Наталія Меркулова - лікар-офтальмолог з Одеси. Останні два роки вона постійно думала про відкриття свого бізнесу - ідея полягала у створенні лікувально-діагностичного офтальмологічного кабінету. Назва кабінету «СоНата» стала символічною та поєднала в собі її ім’я та доньки Софії, яка була й є найбільшою підтримкою для лікарки.

Початок бізнесу був складним: відсутність  впевненості у завтрашньому дні, витрати на медичне обладнання та оренду. Наталія не зупинялась, багато працювала і згодом прийняла рішення відкрити ще й оптику. 

“Ми відчували необхідність розширення бізнесу, хотіли збільшити спектр послуг. Але де взяти кошти? Це питання нас турбувало і ми не знаходили відповіді. Розглядали різні варіанти, навіть кредит. А потім друзі розповіли нам про грантову програму “Власна Справа”, — говорить Наталія. 

Жінка успішно пройшла всі кроки затвердження гранту. Завдяки грантовим коштам Наталія змогла оновити обладнання, організувала постачання оправ та оптичних лінз, а також створила нові робочі місця для одеситів. 

«Грант для мене був величезним поштовхом!» — ділиться лікарка. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json