Міністерство економіки України

З початку року на спорудження фортифікацій Уряд виділив з резервного фонду близько 29,4 млрд грн, — Юлія Свириденко

Кабінет Міністрів України виділив кошти на спорудження фортифікацій в регіонах, де тривають бойові дії. Понад 3,8 млрд грн буде спрямовано з резервного фонду державного бюджету обласним військовим адміністраціям, чиї ресурси залучені на будівництві оборонних споруд. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 12 квітня 2024 року.

«Системно працюємо над посиленням обороноздатності України.  3,8 мільярда гривень, виділені сьогодні, дозволять додатково профінансувати спорудження фортифікацій на важливих напрямках.  Є чіткий план, для виконання якого залучені всі необхідні ресурси, в тому числі ресурси тилових регіонів. Уряд, у свою чергу, оперативно реагує на запити Міноборони щодо потреб у поточному фінансуванні робіт. Лише з початку цього року, з урахуванням нинішнього рішення на будівництво фортифікацій Урядом з резервного фонду державного бюджету виділено близько 29,4 млрд грн. І, зрозуміло, це не остаточна сума – кошти виділятимуться й надалі. Є чітке завдання Президента України - Верховного Головнокомандувача – забезпечити максимальне посилення обороноздатності на ключових напрямках. І воно виконується», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, 2 квітня 2024 року Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету на спорудження фортифікацій в Сумській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях 5,6 млрд грн.

Рішенням, ухваленим урядом 19 січня 2024 року на фортифікації спрямовано 17,448 млрд грн.

12 січня 2024 року Уряд виділив на спорудження  фортифікацій 2,49 млрд грн.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json