Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Кухта
Павло Кухта: Цифрові технології можуть швидко забезпечити лібералізацію державного управління в економічній сфері
26.09.2019 | 09:50 | Прес-служба Мінекономіки

25 вересня Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Павло Кухта взяв участь у конференції “Мала приватизація. Цифровізація управління державними ресурсами”, яка була присвячена обговоренню перших результатів малої приватизації та можливостям розширення застосування електронних інструментів у розподілі обмежених державних ресурсів.

Під час свого виступу Павло Кухта зазначив, що цифрові технології, зокрема електронні аукціони, можуть швидко забезпечити лібералізацію державного управління в економічній сфері.

”Україна має достатньо можливостей, щоб швидко здійснити процес лібералізації державного управління в економічній сфері. Для цього потрібно  забезпечити прозорий, конкурентний та ефективний розподіл активів, якими управляє держава із застосуванням цифрових технологій, таких як електронна торгова система “Прозорро.Продажі”, -  зазначив Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Також Павло Кухта наголосив, що Мінекономіки розглядає дворівневу електронну систему “Прозорро.Продажі”, як ключовий інструмент для забезпечення прозорого продажу державних та комунальних земель після запуску ринку землі. Також в планах Міністерства - використання цифрових інструментів  для побудови нових ринків, таких як ринок оренди державного та комунального майна, концесії, ринок праці та інших.  

“Застосування електронних аукціонів забезпечить державі ефект, щонайменше, у чотирьох важливих аспектах:  ми підвищимо конкуренцію та забезпечимо рівний доступ усіх бажаючих до аукціонів, збільшимо надходження до державного бюджету та знімемо з нього зайве навантаження, пов’язане із неефективним управлінням державним майном, а також створимо базу даних, щодо всіх правочинів державного та комунального майна”,  - підкреслив Павло Кухта.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json