Після торгової місії Офісу з просування експорту українські компанії умеблюють цілий житловий квартал в Ізраїлі

Українські меблевики та будівельна компанія з Ізраїлю домовилися про умеблювання житлового кварталу в Ізраїлі, який налічує близько 3000 квартир. В реалізації проекту братимуть участь українські компанії-члени Української Асоціації Меблевиків.

Це стало можливим завдяки торговій місії Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку, що відбулася наприкінці липня цього року у Тель-Авіві за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

За словами Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва секторальні бізнес-місії є логічним продовженням зусиль Уряду з розширення експортних ринків для українських виробників.

«Ми зосереджуємо пріоритетні зусилля Уряду та Мінекономрозвитку на створенні кращих умов для українського бізнесу та експортерів, зокрема. Важливо, щоб підприємці якісно використовував створені нами можливості, а торговельні місії якнайкраще цьому сприяють. Тим більше, це важливо щодо Ізраїлю, який є “ринком у фокусі” для українського експорту та невдовзі відкриється для українського виробника на 80% завдяки Угоді про вільну торгівлю. Бізнес, який уже активно налагоджує контакти з ізраїльськими колегами зможе одразу скористатися перевагами зони вільної торгівлі, які відкриє Угода з Ізраїлем», - повідомив Кубів.

«ЄБРР розпочав співпрацю з Офісом з просування експорту цього року в рамках ініціативи ЄС EU4Business, що спрямована на розвиток малих та середніх підприємств у країні. Серед іншого, це також включає покращення умов доступу для українського бізнесу на світові ринки. Перші торгові місії за нашої підтримки відбулися вже цього літа, восени ми розробили та пілотували експортний бренд країни, але багато роботи ще попереду, і ми замотивовані на успіх, адже вже бачимо результати наших спільних зусиль», - зазначила Катерина Рігг, провідний менеджер Групи фінансування і розвитку МСБ в ЄБРР.

«Така масштабна пропозиція від Ізраїлю стала можливою завдяки торговим місіям, проведеним раніше, системній роботі на ринку та, що важливо, об'єднанню українських компаній для спільної роботи в проекті. Останньою була торгова місія для українських компаній в IT та меблевому секторах Ізраїлю. До неї ми залучали професійного ізраїльського бізнес-консультанта, що проводив глибокий аналіз ринкових можливостей на ринку. Це дозволило компаніям детальніше вивчити ринок та успішно підібрати потенційних бізнес-партнерів, результатом чого і стала така пропозиція від Ізраїлю», - зазначила керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

За словами Президента Асоціації меблевиків України Володимира Патіса, умеблювання жилого кварталу в Ізраїлі, відбуватиметься по проектам українського дизайнера, а в їх реалізації братимуть участь 7 компаній-членів УАМ: «Ми поставили за мету вийти на ринок Ізраїлю. І сьогоднішній результат - свідчення того, що не тільки великі, а й невеликі, як наше, підприємство, можуть стати експортерами і конкурувати на таких непростих ринках, як, наприклад, ізраїльський. Будемо багато продавати за кордон - станемо успішною країною», - підкреслив він.

Як відомо, 25 - 27 листопада 2018 року відбудеться чергова торгова місія до Ізраїлю для українських підприємств сектору харчової промисловості.

Довідково

У 2017 році експорт товарів і послуг з України до Ізраїлю склав 781,2 млн. долл США і зріс на 19,1%. В той же час, експорт товарів зріс на 23,8% і склав 604,6 млн. долл. США. В минулому році Україна експортувала до Ізраїлю 245 нових товарів. Найбільше зросли поставки продукції АПК та металургії.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json