Завершено третій раунд переговорів щодо укладення угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем

Микольська

25-26 липня 2016 року в м. Єрусалим проведено третій раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю з Державою Ізраїль.  

До роботи у  раунді були залучені представники Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, ДФС, СКМУ, які працювали у трьох паралельних групах з відповідними фахівцями ізраїльської сторони. 

Ураховуючи попередню міжсесійну роботу над проектом тексту угоди, сторони продуктивно обговорили та опрацювали основні спірні питання положень проекту (інституційні, загальні та прикінцеві положення, митні процедури, правила походження, торгівлю товарами, врегулювання спорів тощо).  

Основну увагу було приділено доступу до ринків товарів, у  ході роботи сторони розглянули взаємні можливості щодо лібералізації торгівлі сільськогосподарськими та промисловими товарами.  

За результатами другого раунду переговорів сторони підписали спільний звіт, у якому зафіксовано основні домовленості цього раунду, намітили етапи міжсесійної роботи та попередньо домовилися про проведення наступного раунду у м. Києві. 

Мінекономрозвитку планує провести консультації з представниками галузевих та бізнес-асоціацій, а також окремих компаній, які вже співпрацюють або зацікавлені у розвитку торгівлі з Ізраїлем.  Слідкуйте за сайтом або надсилайте ваші пропозиції/коментарі на  [email protected]

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json