Міністерство економіки України

єРобота: В Бородянці відновили зруйнований окупантами завод з виробництва екоупаковки

єРобота: В Бородянці відновили зруйнований окупантами завод з виробництва екоупаковки

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Олена Мартинюк - власниця «Еко Баскет», заводу з виробництва екоупаковки з натурального букового шпону в Бородянці Київської області.  Завод, справа, якою вона жила останні 13 років, повністю згорів навесні минулого року після влучання російського снаряду у другий поверх будівлі у центрі міста. 

Про грантову програму «Власна справа» підприємиця дізналася з виступу Прем‘єр-міністра України, який дивилася в будинку для біженців у Польщі, куди виїхала, рятуючись від війни.

«Я була морально розбита, але ця новина дала мені імпульс. Заявку на грант я заповнила за одну ніч, бо точно знала, що саме мені потрібно для відновлення. Для мене цей грант — не про гроші, а про повернення в Україну. Це те, що мене повернуло», - розповіла Олена. 

Отримавши позитивну відповідь щодо надання гранту, Олена та її родина повернулись в Бородянку, разом з працівниками розшукали вцілілі частини обладнання та крок за кроком, своїми руками відновили виробництво.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json