Міністерство економіки України

Уряд скасував 36 регуляторних актів, спростивши ведення бізнесу, - Петрашко

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, на черговому засіданні Уряд скасував 36 нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у сферах державного цінового регулювання, енергетики та ліцензування видів господарської діяльності. 

Таке рішення Уряду дозволяє очистити правове поле від неактуальних та застарілих нормативно-правових актів, що  сприятиме створенню сприятливих умов для ведення бізнесу та удосконалення регуляторного середовища. 

Так, будуть створенні прозорі та зрозумілі вимоги до бізнесу та державних органів, що допоможе зменшити ризик порушення законодавства у відповідних сферах та уникнути зловживання. Крім того, підприємці будуть витрачати менше часу та грошей на виконання неактуальних вимог державного регулювання. 

“Сьогодні ми стали на крок ближче до того, щоб забезпечувати комфортні умови для ведення бізнесу в Україні, що є незмінним пріоритетом Уряду та Мінекономіки. Прозорі правила та відсутність надлишкового регуляторного тиску - необхідна  умова для розвитку підприємництва”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json