Міністерство економіки України

Юлія Свириденко зустрілась з місією МВФ: Обговорили список пріоритетних проєктів Міністерства економіки та подальшу співпрацю

МВФ

Уряд та Міжнародний валютний фонд (МВФ) продовжують діалог щодо впровадження реформ в українській економіці та державному управлінні. 

Під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України  Юлії Свириденко з місією МВФ в Україні на чолі із Заступником директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Умою Рамакрішнан розмова йшла про стан виконання Україною взятих на себе зобов’язань у межах Меморандуму про економічну та фінансову політику, а також про те, як більш ефективно синхронізувати рекомендації та пропозиції всіх міжнародних партнерів задля прискорення залучення приватних інвестицій в українську економіку.

На зустрічі також були присутні керівник Місії МВФ в Україні Гевін Грей, його заступниця Сана Надім, заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, а також постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян та заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо.

«Одне з ключових завдань економічного блоку Уряду полягає в тому, щоб якомога швидше залучити приватні інвестиції для відновлення України. Зараз у нас є декілька програм, які потрібно узгодити між собою задля їх більшої ефективності. Уряд розробив програму дій на цей рік, яка включає в себе 11 ключових пріоритетних напрямків розвитку економіки та визначаються фінальні умови чотирирічної програми Ukraine Facility від Євросоюзу. Разом із цим ми враховуємо бенчмарки МВФ та рекомендації Європейської комісії, напрацювання зі Світовим банком і ОЕСР. Тобто задля прискорення процесу залучення інвестицій в Україну та відновлення економіки, ми маємо синхронізуватись з усіма міжнародними партнерами», - наголосила Юлія Свириденко.

Вона розповіла про ключові напрямки взаємодії з МВФ, серед яких: Ukraine Facility, програму доступного кредитування 5-7-9%, програму реформи корпоративного управління, підходи до управління публічними інвестиціями та оцінку потреб приватного сектору RDNA-3.

«У співпраці з партнерами для нас існує два пріоритети. Перший – це забезпечення макрофінансової стабільності, другий – підтримка  та розвиток приватного сектору економіки. Ми прагнемо стимулювати відновлення України і фахова експертизу місії МВФ допомагає знайти потрібні рішення», - резюмувала Юлія Свириденко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json