Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інна Мєтєлєва відкрила міжнародну агропродовольчу виставку «Ukrainian Food Expo»
Інна Мєтєлєва відкрила міжнародну агропродовольчу виставку «Ukrainian Food Expo»
27.11.2019 | 12:22 | Прес-служба Мінекономіки

27 листопада заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у ІІІ Міжнародній виставці продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo». Дводенна виставка проходить за участі представників Мінекономіки, Ради з питань експорту продовольства (UFEB), USAID, Офісу з просування експорту України, Торгово промислової палати, проекту «Agritrade Ukraine», закордонних посольств, виробників і трейдерів.

«Україна є державою з потужним сільськогосподарським сектором, який на сьогодні формує близько 13% ВВП України та забезпечує понад 40% всього експорту держави ($18,1 млрд). Серед вважливих завдань міністерства – нарощення виробництва та експорту продукції з високою доданою вартістю. Ми продовжуємо працювати над реалізацією потенціалу українського АПК, у тому числі й за умов тісної співпраці з іноземними партнерами», - зазначила заступниця Міністра Інна Мєтєлєва.

Вона додала, що участь українських виробників у міжнародних виставках – це унікальна нагода заявити про себе як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, презентувати свою продукцію цільовій аудиторії, укласти ділові контракти та знайти нові ринки збуту.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json