Міністерство економіки України

Завершилася перша черга збору пропозицій від бізнесу в рамках секторальних робочих груп в межах програми розробки Плану України

Міністерство економіки України завершило збір першої черги заявок від бізнесу у рамках секторальних робочих груп у межах роботи над Планом України для реалізації програми Ukraine Facility та розробки галузевих стратегій розвитку. Заявки є пропозиціями, спрямованими на відновлення й розвиток галузей національної економіки, баченням інвестиційних можливостей, а також напрацюваннями щодо покращення умов ведення бізнесу.

Процес прийому заявок завершився у семи секторальних групах — з енергетики, агропромислового комплексу, транспорту та логістики, IT та комунікацій, машинобудування, критичних матеріалів, а також «зеленої» сталі. Діяльність груп координується Міністерством економіки України за аналітично-консалтингової підтримки Київської школи економіки.

«Ми створювали секторальні робочі групи для того, щоб сформовані нами в Плані України цілі та завдання не лише були реалістичними, але й відповідали потребам бізнесу та враховували думку експертного середовища. Ми раді, що бізнес та експерти проявили таку активність та активно долучилися до розробки політик, а також пропонують перспективні інвестиційні проєкти. Тепер наше завдання — обробити їх, дослідити на предмет їхньої користі для розвитку галузей та вибрати ті, які дійсно сприятимуть динамічному зростанню економіки», - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Під час першої черги консультацій та прийому заявок від бізнесу та експертів надійшло 268 проєктів політик та законодавчих змін, а також 368 пропозицій інвестиційних проєктів для подальшого розвитку. Найбільша кількість пропозицій інвестиційних можливостей надійшла для агропромислового комплексу — 123, тоді як найбільша кількість пропозицій змін у політиках надійшла від представників секторальної групи з транспорту та логістики — 85.

Після завершення процесу обробки пропозицій, найбільш релевантні та перспективні з них будуть винесені на подальше обговорення в рамках секторальних робочих груп. У разі їхнього затвердження, обрані пропозиції будуть внесені до Плану України та знайдуть своє відображення в секторальних стратегіях розвитку. 

Нагадаємо, в рамках роботи над програмою Ukraine Facility та підготовки Плану України представники бізнесу мають можливість долучитися до розробки політик та надання пропозицій щодо перспективних інвестиційних проєктів в рамках секторальних робочих груп. Наразі триває прийом та обробка заявок у другій черзі груп — деревообробки, фармацевтики та медицини, будівництва, культури та креативних індустрій, а також фінансів та страхування.

Створення секторальних робочих груп є однією з активностей проєкту Good Governance Fund «Економічний хаб: ефективна політика управління публічними фінансами та візія зростання», який реалізується за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid). Імплементаторами проєкту є Abt Britain та Київська Школа Економіки.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json