Міністерство економіки України

єРобота: В Києві відкрили нову кондитерську “Rose”

єРобота: В Києві відкрили нову кондитерську “Rose”

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Анастасія Степанян - підприємниця з Харкова, де у 2021 році відкрила свою першу кав'ярню, проте через війну змушена була релокувати свій бізнес до Києва. 

«Хочу продовжувати робити улюблену справу і давати таку можливість іншим, адже ми надаємо робочі місця», - такою була мотивація Анастасії, коли постало питання переміщення бізнесу. 

Важливою допомогою в релокації, становленні в Києві та наданні нового подиху смачному бізнесу став мікрогрант за програмою «Власна справа», який Анастасія витратила на облаштування кондитерського цеху при кав'ярні. 

«Я дуже хотіла, щоб це була не тільки кав’ярня, а ще - саме кондитерська, з тортами й тістечками на замовлення. Адже ми маємо унікальні, смачні рецепти та впевнені, що вони всім сподобаються», - розповіла Анастасія.

Нову кондитерську «Rose» в Києві за адресою Вознесенський узвіз 23-в Анастасія відкрила кілька місяців тому. Тут можна скуштувати «Картоплю», «Наполеон» та інші смаколики, а також замовити торти й тістечка на своє свято, або для власної кав’ярні. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json